http://zabavni-forum.buy-talk.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ZABAVNI FORUM
 
KazaloPortal**IščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 1 Novo sporočilo!!

Go down 
AvtorSporočilo
Sindi**
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Sindi**


Število prispevkov : 369
Age : 33
Registration date : 13/12/2008

1 Novo sporočilo!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 1 Novo sporočilo!!   1 Novo sporočilo!! Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 11:53 am

Svetlolaska je v prvem sporočilu napisala:

"Poskušam prebrati vsa sporočila in vidim, da mi nekateri pravite, naj snemam telenovelo, drugi pa, da naj posnamem album, ampak kaj naj naredim?? Jaz bi rada oboje! Se mi je zmešalo? Mislite, da bi bilo neumno? Joj, zakaj mora biti vse tako zapleteno!!!! :{"
Anahi
Ne ve, kaj naj naredi.

V drugem pa je oboževalcem namenila nekaj besed več:

"Pogrešaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam vas!

Zdravoooooooooooooooooooooooo!

Kako ste? Kaj je novega? Kako vam gre? Kakšne čenče mi govorite? Hahahahaha preveč vprašanj!!! Najprej bi vam rada povedala, da vas zelo pogrešam. Pogrešam potovanja v vaše države, pogrešam vašo bližino. Srce me boli, saj sem se navadila na vašo ljubezen, vaše objeme in prerivanja, hahahahaha, saj že veste vse to. Pogrešam vse stvari. Vsak trenutek, ko smo se jezili na varnostnike, ker nam niso pustili, da bi se pogovarjali, hahahaha, se spomnite??? Nikoli ne bom pozabila vsega, kar smo skupaj doživeli.

Ampak dobro, takšno je življenje in zdaj je čas, da rastem, da se razvijam in počnem nove stvari … Imam toliko načrtov, da ne vem, kaj naj naredim!!!!!!!!! Fantje in punce, res VAS POTREBUJEM BOLJ KOT KDAJKOLI!!!! Kaj naj naredim??? Kaj bi vi radi, da počnem??? Jaz nočem početi ničesar, kar vam ne bi bilo všeč, ampak res ne vem, kaj je tisto, kaj bi vam bilo najbolj všeč … veste, da bi naredila vse za lastno svetovno turnejo, ne??? Naredila bi karkoli!!! To so naše sanje!!! Prav tako pa veste, da to ni tako preprosto, saj smo odvisni od veliko stvari, veliko ljudi in včasih nas upočasni … zelo.

Mislim tudi, da obstajajo enkratne priložnosti, ki jih ne smemo zamuditi in prav to se sedaj dogaja … Kdo sem jaz, da bi zavrnila nekaj tako pomembnega?? Pomagajte mi!!!!! Recite nekaj!!! Hahahahaha, zdim se nora. Ok, še enkrat sem vam povedala vso resnico, tako kot vedno, saj vam jaz nikoli ne lažem, včasih povem le pol resnice. Hahahahahaha, šalim se!!!

In še nekaj … NE BOM SE POROČILA … no, vsaj zaenkrat ne, ampak nekoč upam, da!! Nočem ostati sama, hahahaha, ampak zdaj res ni pravi trenutek. Vem, da so na neki oddaji to potrdili, ampak to je velika laž!!! Upam, da sem vas malo pomirila!!! Hahahahaha … zelooooooooooo vas imam rada!!!!! Poljubčki!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
L.P.Sindi
Nazaj na vrh Go down
https://zabavni-forum.slovenianforum.com
 
1 Novo sporočilo!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
http://zabavni-forum.buy-talk.com/ :: RBD :: Anahi-
Pojdi na: